Real Estate
Investment
'n' Opportunities

Przeniesienie funduszu REINO Deweloperski FIZ pod EQUES Investment TFI

 

Szanowni Państwo,

w imieniu REINO Partners mam przyjemność poinformować, że dzięki kompetencjom, dobrej woli i olbrzymiemu zaangażowaniu wszystkich zainteresowanych stron, w tym Raiffeisen Bank, przeniesienie funduszu REINO Deweloperski FIZ pod EQUES Investment TFI stało się faktem

Formalności zostały dopełnione w wymaganej prawem formie aktu notarialnego w czwartek, 28 grudnia br. i ogłoszone za witrynie internetowej Depozytariusza. Plik z ogłoszeniem załączam do niniejszej korespondencji.

W pierwszym i zarazem ostatnim możliwym tegorocznym terminie, tzn. w piątek, 29 grudnia br. dokonano podwyższenia kapitału zakładowego Spółki Celowej realizującej projekt Cu Office. Tego samego dnia Fundusz - wraz z Grupą BUMA, będącą partnerem w tym wspólnym przedsięwzięciu - objęli i opłacili udziały nowej emisji. Dzięki wczorajszym czynnościom Spółka Celowa dysponuje środkami pozwalającymi na kontynuowanie prac budowlanych bez jakiejkolwiek zwłoki. Tym samym przenoszenie Funduszu w żaden sposób nie wpłynęło na realizację projektu Cu Office. Najnowsze zdjęcia z placu budowy pojawią się w Strefie Inwestora na początku stycznia.

W styczniu przekażemy Państwu list do uczestników, w którym przedstawimy aktualną sytuację w projekcie Cu Office, w szczególności w odniesieniu do umowy kredytowej oraz rozmów z potencjalnymi najemcami, a także poinformujemy o dalszych planach związanych z Funduszem.

Tymczasem, w imieniu Wspólników i całego Zespołu REINO Partners, raz jeszcze dziękuję za Państwa zaufanie i wsparcie okazane w procesie przenoszenia Funduszu oraz życzę wszelkiej pomyślności i sukcesów w roku 2018.

Łączę pozdrowienia,

Radek Świątkowski

Ogłoszenie o zmianie statutu REINO DEWELOPERSKI Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się