Real Estate
Investment
'n' Opportunities

Asset Management

Usługi REINO Partners koncentrują się na zwiększaniu wartości aktywów poprzez aktywne zarządzanie. Nieruchomość jest aktywem wolno reagującym na zmiany i relatywnie trudno zbywalnym ze względu na długotrwający proces zakupu, (prze)budowy, komercjalizacji i sprzedaży. Niezwykle istotnym jest sprecyzowanie ścieżki zarządzania aktywem i przygotowanie strategii wyjścia już na etapie zakupu nieruchomości. Kompleksowe rozwiązania zapewnia współpraca zespołu zarządzania aktywami z zespołem odpowiedzialnym za prowadzenie transakcji inwestycyjnych.

W zakres oferowanych usług wchodzi między innymi:

  • doradztwo w procesie nabywania/realizacji inwestycji,
  • przygotowanie biznes planów prowadzących do zwiększania wartości poszczególnych aktywów,
  • doradztwo przy tworzeniu budżetów operacyjnych i nakładów kapitałowych,
  • systematyczne monitorowanie bieżącego działania operacyjnego (wliczając kontrolę nad zarządcą nieruchomości) i raportowanie,
  • zarządzanie sytuacjami kryzysowymi,
  • regularne przeglądy rynku mające prowadzić do wskazania optymalnego momentu wyjścia z inwestycji i osiągnięcia najwyższej ceny.

Efektywną komunikację z inwestorami zapewniają cykliczne raporty z bieżącego funkcjonowania składników portfela, jak również regularne spotkania.

Aktywny i efektywnie prowadzony asset management jest w szczególności kluczowym elementem zarządzania portfelami inwestycyjnymi funduszy REINO oraz polityki zwiększania wartości nieruchomości wchodzących w skład tych portfeli.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się