Real Estate
Investment
'n' Opportunities

Kapelanka 42B

Kapelanka 42B to część kompleksu biurowego klasy A zrealizowanego przez Skanska w 2014 roku w Krakowie. Ten 11-kondygnacyjny budynek oferuje 12,2 tys. m kw. powierzchni najmu.

Nieruchomość położona jest blisko ścisłego centrum miasta i doskonale skomunikowana praktycznie z każdą częścią Krakowa, a poprzez obwodnicę z lotniskiem, co jest kluczowe dla międzynarodowych najemców.

Wysoki standard i zastosowane rozwiązania technologiczne zostały potwierdzone międzynarodowym certyfikatem LEED for Core & Shell (Leadership In Energy and Environmental Design) na poziomie Gold (wyniki osiągnięte przez budynek). LEED jest najpopularniejszym systemem oceny budynków na świecie i pomaga w tworzeniu obiektów zdrowych dla użytkowników, ekologicznych i wydajnych energetycznie. Jest globalnie rozpoznawalnym symbolem zrównoważonego budownictwa. Proces certyfikacji zawiera zestaw systemów ratingowych w zakresie projektowania, budowy, eksploatacji i utrzymania nieruchomości pod kątem odpowiedzialności środowiskowej oraz efektywności wykorzystania zasobów. Więcej informacji o Kapelance 42B można znaleźć w naszej prezentacji. Obecnie nieruchomość jest w trakcie certyfikacji dla istniejących budynków - LEED for Building Operations and Maintenance (LEED O+M).

Budynek Kapelanka 42B jest wynajęty w 100%.

Nieruchomość – poprzez spółkę celową – jest własnością autorskiego funduszu REINO Dywidenda FIZ, zarządzanego przez REINO Partners i zebranego w całości wśród polskich inwestorów indywidualnych.

Spacer wirtualny (kliknij)

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się