Real Estate
Investment
'n' Opportunities

Malta House

Malta House to biurowiec klasy A zrealizowany przez Skanska w 2013 roku w Poznaniu.. Całkowita powierzchnia najmu w tym pięciokondygnacyjnym obiekcie wynosi około 15,5 tys. m kw.

Nieruchomość wyróżnia nie tylko wysoki standard, ale i unikalne położenie nad Jeziorem Maltańskim, blisko ścisłego centrum miasta. Jest doskonale skomunikowana praktycznie z każdą częścią Poznania, a także z obwodnicą, i lotniskiem

Malta House, poznański obiekt biurowy należący do funduszu zarządzanego przez REINO Partners, uzyskał certyfikację LEED EBOM – dla istniejących budynków (Existing Buildings: Operations & Maintenance), na najwyższym możliwym poziomie, „platinum”, z wynikiem 86 punktów. Jest to najlepszy wynik LEED EBOM w Polsce. W 2013 r. budynek, jako pierwszy w Poznaniu, a trzeci w Polsce, uzyskał LEED for Core&Shell również na poziomie „platinum”. Czyni to z Malta House pierwszy budynek w Polsce, który uzyskał podwójną Platynę LEED.

Budynek Malta House jest obecnie wynajęty w 100 proc.

W nabyciu Nieruchomości – poprzez spółkę celową – uczestniczyły dwa wehikuły zarządzane przez REINO Partners i zebrane w całości wśród polskich inwestorów indywidualnych - REINO Dywidenda 2 FIZ oraz REINO Dywidenda Plus SA.

https://malta-house.pl/

Spacer wirtualny (kliknij)

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się