Real Estate
Investment
'n' Opportunities

REINO Dywidenda 2 FIZ

REINO Dywidenda 2 FIZ

  • dywidendowy fundusz nieruchomości komercyjnych adresowany do inwestorów indywidualnych, zebrany w całości w PLN,
  • regularna wypłata dywidendy (zagwarantowana statutowo): 5% zainwestowanego kapitału w stosunku rocznym,
  • nieruchomości: wyłącznie w pełni wynajęte, przynoszące stały dochód budynki biurowe o wysokim, międzynarodowym standardzie,
  • pierwszy cel inwestycyjny: Malta House

REINO Dywidenda 2 FIZ to kolejny dywidendowy fundusz nieruchomości komercyjnych zebrany w całości wśród inwestorów indywidualnych i zarządzany przez podmiot całkowicie niezależny od towarzystwa funduszy inwestycyjnych.

Źródłem „dywidendy” są stałe dochody spółek celowych uzyskiwane z najmu w pełni wynajętych budynków biurowych o wysokim międzynarodowym standardzie.

Pierwszy cel inwestycyjny Funduszu stanowił budynek biurowy Malta House w Poznaniu, zrealizowany przez Skanska. Fundusz uczestniczył w nabyciu nieruchomości w ramach wspólnego przedsięwzięcia, m.in. z REINO Dywidenda Plus SA. Transakcja została sfinalizowana w dniu 4 sierpnia 2015 roku.

Drugi fundusz dywidendowy zarządzany przez REINO Partners został zebrany w PLN, w szczególności jako oferta dla klientów Friedrich Wilhelm Raiffeisen, jednego z liderów rynku usług private banking i wealth management, we współpracy z Eques Investment TFI.

Witryna Funduszu: http://www.eitfi.pl/fundusz/reino-dywidenda-2-fiz

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się