Real Estate
Investment
'n' Opportunities

REINO Partners

REINO Partners jest prywatnym przedsięwzięciem grupy profesjonalistów łączących kompetencje z zakresu rynku nieruchomości (zarówno w obszarze deweloperskim, jak i transakcyjnym) oraz inwestycji i rynków kapitałowych, a także zarządzania spółkami i funduszami.

REINO Partners jest niezależnym podmiotem zarządzającym funduszami i inwestycjami na rynku nieruchomości Europy Środkowo – Wschodniej, a także świadczącym usługi doradztwa strategicznego oraz transakcyjnego.

REINO Partners jest liderem na rynku produktów inwestycyjnych o charakterze dywidendowym, opartych o przynoszące stały dochód nieruchomości komercyjne o wysokim międzynarodowym standardzie, adresowanych do polskich inwestorów, a także aktywnym uczestnikiem działań podejmowanych na rzecz wprowadzenia do polskiego ustawodawstwa i praktyki gospodarczej rozwiązań związanych z działalnością podmiotów wspólnego inwestowania na rynku nieruchomości typu REIT (Real Estate Investment Trust).

REINO Partners zarządza aktywami funduszy REINO Dywidenda FIZ i REINO Dywidenda 2 FIZ oraz spółki REINO Dywidenda Plus SA. Autorskie wehikuły inwestycyjne, zebrane w całości wśród polskich inwestorów, uczestniczyły w nabyciu trzech wysokiej klasy budynków biurowych: Kapelanka 42B w Krakowie, Malta House w Poznaniu i Alchemia I w Gdańsku, o łącznej wartości ok. 120 mln EUR.

Zespół REINO Partners przeprowadził z sukcesem transakcje nabycia 11 najwyższej klasy nieruchomości komercyjnych o łącznej wartości ok. 300 mln EUR. Łączna wartość transakcji i projektów deweloperskich zrealizowanych z udziałem wspólników REINO Partners przekracza 3 mld EUR i obejmuje wszystkie sektory rynku nieruchomości.

Działalność REINO Partners została wielokrotnie wyróżniona przez prestiżowe instytucje branżowe:

  • nominacja do nagrody CEE Quality Awards w kategorii Rising Star Award w latach 2015 i 2016,
  • nominacja do nagrody CEE Quality Awards 2016 w kategorii RealGreen Investor of the Year za przygotowanie i zrealizowanie transakcji nabycia Malta House i Alchemia I
  • nominacja do nagrody Eurobuild Awards 2015 w kategorii Investor of the Year, CEE, za przygotowanie i zrealizowanie transakcji nabycia Malta House i Alchemia I,
  • nagroda CEE Investment & Green Buildings Awards 2015 w kategorii Investment Deal of the Year EUR 20 – 50 million (transakcja inwestycyjna roku o wartości 20 – 50 mln EUR) za przygotowanie i zrealizowanie transakcji nabycia biurowca Kapelanka 42B,
  • nominacja do nagrody Eurobuild Awards 2014 w kategorii Outstanding Business Achievement of the Year, CEE za przygotowanie i zrealizowanie projektu funduszu nieruchomości dla klientów bankowości prywatnej (REINO Dywidenda FIZ).

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się