Real Estate
Investment
'n' Opportunities

Transakcje

Zespół REINO Partners posiada kompetencje i wieloletnie doświadczenie niezbędne do skutecznego wyszukiwania i prowadzenia transakcji inwestycyjnych na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej z uwzględnieniem aktualnie najatrakcyjniejszego, zdaniem inwestorów, rynku polskiego.

Regularny monitoring pojawiających się ofert inwestycyjnych zarówno w transakcjach typu „off market”, jak i otwartych przetargach, pozwala nam na wybór najlepszych opcji dla budowy portfela i ulokowania środków inwestora.

Poprzez bezpośrednie kontakty z deweloperami i właścicielami nieruchomości mamy stały dostęp do atrakcyjnych nieruchomości inwestycyjnych.

Zespół REINO zapewnia skuteczne zarządzanie inwestycjami, które wynika między innymi z właściwego doboru składników portfela, określenia odpowiedniego momentu zakupu i sprzedaży poszczególnych nieruchomości.

Pełen zakres usług transakcyjnych obejmuje cały proces inwestycyjny, od wyszukania nieruchomości, poprzez przeprowadzenie pełnego due diligence, udział w negocjacjach aż po zamknięcie transakcji i przekazanie nieruchomości.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się