Spółki

REINO IO Logistics

REINO IO Logistics to spółka zależna REINO Partners, która została powołana w joint venture z brytyjskim IO Asset Management. Specjalizuje się w transakcjach i inwestycjach na rynku magazynowym.

IO AM – to prywatna firma zarządzająca inwestycjami w imieniu inwestorów zewnętrznych, takich jak Grupa Grosvenor czy Tesco Pension Fund.

www.ioam.co.uk

Wiodącym inwestorem REINO IO jest Grupa Grosvenor – jeden z największych i najstarszych podmiotów inwestycyjnych na Wyspach. Działa na globalnym rynku nieruchomości, zarządzając aktywami o wartości 11,9 mld GBP. Istnieje od ponad 340 lat.

www.grosvenor.com

Logistic City jest zarządzane przez REINO IO Logistics

Kontakt:


Aktualności

22 lipca 2021

Wadowicka 3A pierwszym certyfikowanym budynkiem w Polsce w systemie Fitwel Certification System

Certyfikat został przyznany przez Center for Active Design. Rozwiązania zastosowane w budynku wpływają na poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia jego użytkowników. Wadowicka 3A uzyskał maksymalną liczbę punktów w kategorii: lokalizacja – wpływając na zwiększenie możliwości  interakcji społecznych i dostępu…

Logo

REINO Partners należy do Grupy REINO Capital – polskiego holdingu inwestycyjno-nieruchomościowego notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka działa od 2010 roku.

Znajdź nas na