Wadowicka 3A pierwszym certyfikowanym budynkiem w Polsce w systemie Fitwel Certification System

Certyfikat został przyznany przez Center for Active Design. Rozwiązania zastosowane w budynku wpływają na poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia jego użytkowników. Wadowicka 3A uzyskał maksymalną liczbę punktów w kategorii: lokalizacja – wpływając na zwiększenie możliwości  interakcji społecznych i dostępu do udogodnień, a także w kategorii – dostęp do wody pitnej, zachęcając użytkowników do regularnego nawadniania organizmu. Budynek zdobył również bardzo wysoką punktację w kategorii promującej korzystanie ze schodów zamiast windy. Na klatkach schodowych oraz w holach windowych i recepcji umieszczono ciekawe grafiki i hasła skłaniające użytkowników budynku do wybrania schodów. Odpowiednio zlokalizowane oświetlenie zapewnia dobrą widoczność obszarów pieszych i przyczynia się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa. Przeszklona fasada budynku zapewnia dostęp do światła dziennego oraz widok na obszary zielone, redukując stres oraz poprawiając wydajność użytkowników budynku.

Aktualności

16 marca 2022

REINO na drodze do najwyższych standardów ESG

REINO – jeden z pionierów ESG w zarządzaniu aktywami nieruchomościowymi wykonuje kolejny krok, aby usprawnić wszystkie procesy w zakresie odpowiedzialności środowiskowej, społecznej i korporacyjnej. Spółka utworzyła właśnie nowe stanowisko Chief Impact Officer oraz Komitet ESG z…

Logo

REINO Partners należy do Grupy REINO Capital – polskiego holdingu inwestycyjno-nieruchomościowego notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka działa od 2010 roku.

Znajdź nas na